Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Wyniki konlursów

Podajemy wyniki konkursów zorganizowanych przez Bibliotekę z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci:

1. Konkurs plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL Z BAŚNIOWEJ KRAINY”. Miło nam poinformować, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 26 dzieci. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i pomysłowością, wszystkie prace są piękne i ciekawe, wykonane różnorodnymi technikami. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, postanowiono nagrodzić wszystkich uczestników. Spośród nadesłanych prac dodatkowo przyznano 6 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i dyplomy. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie!!! Zapraszamy do obejrzenia galerii z pięknymi pracami.

2. Odlotowa akcja „RODZINNA CZYTELNIA …”. Wspólna lektura nie tylko uspokaja i wycisza, ale daje to, co najważniejsze – bliski kontakt emocjonalny z najbliższymi. Zdjęcia podczas rodzinnego czytania nadesłały 4 rodziny. Z nadesłanych fotografii możemy dowiedzieć się kto komu w domu czyta i co czyta. Dziękujemy rodzinom za wspólną zabawę.Zdjęcie przedstawia czytające rodziny

16 kwietnia 2021

Nagrody czekają

Wszystkich uczestników konkursów: „Mój przyjaciel z baśniowej krainy” i „Rodzinna Czytelnia” zapraszamy po odbiór nagród i prosimy o kontakt telefoniczny. GRATULUJEMY !!

Na zdjęciu nagrody dla uczestników konkursów

 

15 kwietnia 2021

"Mała książka - wielki człowiek"

Oto FILIP - nasz mały czytelnik, który w  niespełna trzy miesiące zebrał 10 naklejek w ramach kampanii "Mała książka -  wielki człowiek"  i odebrał dziś Dyplom, kostkę do gry i naklejkę Super czytelnik. Gratulujemy i życzymy wielu niezapomnianych przygód z książką.

Zdjecie przedstawia Filipa z Dyplomem Małego Czytelnika

12 kwietnia 2021
Powiększ zdjęcie Zdjęcie%20przedstawia%20prace%20plastyczne%20kapelusze%20dla%20Pani%20Wiosny

"Literackie podróże, te małe i te duże"- Kapelusz Pani Wrony

W ramach projektu „Literackie podróże, te małe i te duże” drugoklasiści zapoznali się z lekturą „Kapelusz Pani Wrony” autorstwa Danuty Parlak. Dziękujemy pani Ani za udostępnienie nam pięknych prac kapeluszy, zaprojektowanych przez uczniów dla Pani Wiosny.

Fotogaleria

9 kwietnia 2021

Nowości kwietnia

Zapraszamy po nowości kwietnia.

Zdjęcia okładek nowości książkowych na regale w bibliotece

6 kwietnia 2021