Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 6

Dziś odwiedziliśmy gabinet weterynaryjny Velvet. Bibliowakacjowicze dokładnie obejrzeli gabinet weterynaryjny, dowiedzieli się na czym polega praca weterynarza. Dzieci zwiedziły również gabinet zabiegowy, w którym wykonywane są operacje i gdzie przebywają chore zwierzęta. Bardzo dziękujemy pani doktor  Joannie Świder spotkanie!

Fotogaleria

15 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 6
Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 5

Na dzisiejszych warsztatach wakacjowicze mieli możliwość samodzielnie wykonać mini karuzele, bąki i spinery. Nie obyło się bez eksperymentów związanych z ruchem obrotowym Ziemi. To były bardzo ciekawe i pouczające warsztaty!

 

 

Fotogaleria

 

12 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 5
Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 4

Wakacje spędzone w Bibliotece upływają w miłej i bardzo aktywnej atmosferze. Dziś odwiedziły nas wolontariuszki z Fundacji EBU – Anna z Niemiec oraz Kanika z Wielkiej Brytanii. Z fotorelacji można wnioskować, że dzieci nie miały czasu na nudę. Wolontariuszki pokazywały zabawy w jakie bawią się rówieśnicy w ich krajach.

Fotogaleria

11 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 4
Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 3

Kolejnego dnia bibliowakacji odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne CATRANCH. Miłośnicy letniej przygody w siodle mieli możliwość czyścić konia. Dużo radości sprawiła przejażdżka na koniu Amber i Małym. Nie zabrakło gier terenowych. Chłopcy byli rycerzami, a dziewczynki księżniczkami. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i super zabawę.

Więcej zdjęć szukajcie na fb

Fotogaleria

 

10 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 3

Informacja

W związku z organizacją letniego wypoczynku dla dzieci

Biblioteka będzie nieczynna

w dniu 10.07 2019 r.(środa)

oraz 17.07 2019 r.(środa)

wycieczki zorganizowane z dziećmi

 

9 lipca 2019
Czytaj więcej o: Informacja
Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 2

Dziś było dużo piany i zabawy. Podczas warsztatów nauczyliśmy się jak samodzielnie robić mydło i musującą kulę do kąpieli. Na zakończenie zajęć wszyscy poszliśmy do parku, aby tam mogły powstawać ogromne bańki mydlane.To była super zabawa.

Fotogaleria

 

9 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień 2
Powiększ zdjęcie

Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień I

„Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody”, o tym świadczy duże zainteresowanie rodziców i dzieci organizowanymi przez naszą bibliotekę działaniami. Pierwsze spotkanie w tegorocznej akcji letniej odbyło się 8 lipca i poświęcone było bezpieczeństwu. Zajęcia poprowadził druh Adam Kaczmarczyk zawodowy strażak, który na co dzień niesie pierwszą pomoc poszkodowanym. Prowadząc spotkanie zwrócił uwagę dzieci na zagrożenia płynące z korzystania z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalania ognisk i organizowania zabaw w niebezpiecznych miejscach. Atrakcją spotkania była możliwość przymierzenia strażackich kasków których używają strażacy z różnych krajów pochodzących z prywatnej kolekcji druha Adama. Nie obyło się również bez przymierzania umundurowania w jakim strażacy biorą udział w akcjach i oczywiście udzielania pierwszej pomocy. Bardzo dziękujemy druhowi Adamowi za ciekawe i pouczające spotkanie.

Fotogaleria

8 lipca 2019
Czytaj więcej o: Biblioteczne przygody nigdy nie wyjdą z mody - dzień I