Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szkolenie -odniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego

Gmina Kałuszyn zaprasza osoby powyżej 25. roku życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach finansowanych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w ramach projektu: „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego" w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego

Szanowni Państwo informujemy, że Gmina Kałuszyn przystąpiła do realizacji projektu
pn.”Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”, na którego realizację otrzymała kwotę 61 800,00 zł.

Twój e-PIT - 2019

mf.jpg

 ·         Dzięki nowej usłudze E-PIT już od dziś (15 lutego) urzędy skarbowe automatycznie przygotują i udostępnią roczne zeznanie podatkowe na podstawie danych które posiadają.

Spotkanie Burmistrza Kałuszyna z sołtysami

W dniu  5 lutego 2019 r.  w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kałuszynie odbyło się spotkanie Burmistrz Kałuszyna  z Sołtysami. Podczas spotkania  ustalono harmonogram  zebrań wyborczych sołtysów i rad sołeckich.

Konwent Wójtów i Burmistrzów

23 stycznia  2019 roku w Domu Kultury w Kałuszynie odbył się XXXV Konwent Wójtów i Burmistrzów gmin  Powiatu Mińskiego. Gospodarzem Konwentu był Burmistrz Kałuszyna  Pan Arkadiusz Czyżewski, który    przewodniczył obradom.

Uczczenie 156. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

W dniu 22 stycznia 2019 r.  Kałuszyn uczcił 156. Rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Burmistrz Kałuszyna p. Arkadiusz Czyżewski wraz z delegacją młodzieży szkolnej, z dyrektorami szkół  i jednostek organizacyjnych Gminy  złożył  symboliczne kwiaty  przy Krzyżu upamiętniającym  powstańcze walki z lat 1863-1865  przy ul. Chopina w Kałuszynie , młodzież zapaliła znicze.

zdjęcia...

 

Dodatkowe informacje