Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

27 lipca 2018r. dniem wolnym

Dzień 27 lipca 2018 r. ustalono dniem urlopu dla pracowników Urzędu Miejskiego w Kałuszynie.
W związku z powyższym w dniu 27 lipca 2018 r. Urząd Miejski w Kałuszynie będzie nieczynny.

Nowa siedziba OPS Kałuszyn

Informujemy, że w związku  z remontem budynku w którym mieścił się Ośrodek Pomocy Społecznej w Kałuszynie, od dnia 25 czerwca 2018 r Ośrodek Pomocy Społecznej będzie miał swoją siedzibę w budynku Domu Nauczyciela – Kałuszyn ul. Pocztowa 4A

Ogłoszenie - Autobusy

Urząd Miejski w Kałuszynie informuje, że z dniem 02.07.2018 roku (poniedziałek) Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S.A. rozpocznie swoją działalność w zakresie usługi komunikacyjnej na terenie Gminy Kałuszyn zgodnie z rozkładami jazdy zamieszczonymi na tabliczkach przystankowych w poszczególnych miejscowościach naszej gminy.

Ogłoszenie w sprawie suszy

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kałuszyn suszy rolniczej niniejszym informuję, iż producenci rolni, którzy ponieśli straty w uprawach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej mogą składać wnioski o szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy na 2019 rok

Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego, zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Kałuszyn na Debatę Społeczną 25.06.2018

Policjanci z mińskiej Komendy organizują kolejną gminną Debatę Społeczną - z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Planowana debata odbędzie się w poniedziałek 25 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 w Domu Kultury w Kałuszynie.

Dodatkowe informacje