Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szanowni mieszkańcy

 

Przystąpiliśmy do opracowania dokumentu – Strategii Rozwoju Gminy Kałuszyn na lata 2021-2030. Jest to ważny dokument, w których zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej Gminy w perspektywie najbliższych lat. W ramach prowadzonych prac zależy nam na zebraniu Państwa opinii i uwag dotyczących kierunków rozwoju Gminy oraz przyszłych inwestycji, dlatego aby zebrać Państwa pomysły i proponowane działania przygotowaliśmy ankietę.

 

 

Dzięki Państwa spostrzeżeniom będziemy mogli wypracować wspólne cele, aby systematyczniei skutecznie realizować je w przeciągu kilku najbliższych lat. Uprzejmie prosimy Państwa o zaangażowanie i wsparcie w wypełnieniu badania ankietowego.

Państwa opinie i pomysły będą kluczowe przy zdefiniowaniu projektów, służącym wszystkim Mieszkańcom – rodzinom, dzieciom, seniorom, przedsiębiorcom oraz organizacjom pozarządowym.

 

Ankieta dostępna jest na stronie : https://forms.gle/3h9hqsNePFxNfZ3K9

 

Zależy nam, aby wszyscy mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat potrzeb Gminy, dlatego też zachęcamy do pomocy w wypełnieniu ankiety osobom posiadającym ograniczony dostęp do komputera.

 

Dla osób chętnych wydrukowane wersje ankiet dostępne będą w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie.

 

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień.

 

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 9 kwietnia 2021 roku.

 

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 10 minut.

Dodatkowe informacje