Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Opracowanie monografii Kałuszyna z lat 1416-2016

W związku ze zbliżającymi się obchodami w przyszłym roku  600-lecia pierwszych wzmianek o parafii i mieście Kałuszyn gmina podjęła się opracowania monografii z lat 1416-2016.
Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy oraz osób posiadających  dokumenty, zapiski,  zdjęcia  dokumentujące historię naszej parafii i gminy o udostępnienie ich w celu zeskanowania i ewentualnego opublikowania w przygotowywanej monografii. Udostępnione dokumenty i zdjęcia natychmiast po zeskanowaniu  zostaną zwrócone właścicielom.
    Osoby chętne do udostępnienia  zdjęć lub dokumentów proszone są o kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego:

  • sekretarzem  -panem Arkadiuszem Czyżewskim (tel. 25/7576 026, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • lub inspektorem ds. gospodarki nieruchomościami, komunalnej i  promocji gminy  - panią Małgorzatą Chrościcką (tel. 25/7576 618 wew. 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na zaawansowanie prac prosimy o nawiązanie kontaktu do końca maja br.

Burmistrz Kałuszyna
/-/Marian Soszyński

Dodatkowe informacje