Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników w 2018 roku

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich zorganizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS,

PROGRAM PRZESIEWOWYCH BADAŃ ZDROWOTNYCH DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARÓW WIEJSKICH

Program finansowany przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, współorganizowany przez KRUS i realizowany przez Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie.

BURMISTRZ KAŁUSZYNA O G Ł A S Z A otwarty konkurs ofert Nr 1/2021 dla podmiotów uprawnionych do realizacji w 2021 roku zadania publicznego na terenie Gminy Kałuszyn pod nazwą „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”

Ogłoszenie konkursu ofert nr 1 z 2021r - kultura sztuka ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.doc

Obchody Dnia Sołtysa

11 marca br. w   Domu Kultury w Kałuszynie  Burmistrz Kałuszyna zorganizował  spotkanie  z okazji Święta Sołtysa. W spotkaniu  uczestniczyli Sołtysi z naszej Gminy. Z tej okazji  gospodarz Gminy Pan Arkadiusz Czyżewski  złożył Sołtyskom i Sołtysom gratulacje i życzenia, podkreślił ich ważną rolę   w rozwiązywaniu problemów mieszkańców.

::: 06 czerwca 2011 :::

Panie Burmistrzu!
Mam dosyć sikających na mój płot i wrzucających do mojego ogródka śmieci, pijanych kibiców. Po każdym meczu lub treningu zgraja debili śmieci i sika na ul. 1-go Maja za nic mając jakiekolwiek normy. Będąc pańskim wyborcą liczę na to że jako gospodarz zadba pan nie tylko o wygląd naszego miasta, ale również o bezpieczeństwo mieszkańców, tka na stadionie Victorii jak i poza nim. Chciałbym nadmienić że w sprawie nieobyczajnego zachowania kibiców informowałem już policję z komisariatu w Mrozach. Chciałbym wiedzieć jakie rozwiązania w sprawie bezpieczeństwa ma pan do zaoferowania mieszkańcom miasta i gminy.
Mieszkaniec 1-go Maja

Witam
W odpowiedzi na poruszony problem informuję, że przeprowadzono rozmowy z władzami klubu sportowego oraz policją. Zobowiązano ich do zwrócenia szczególnej uwagi na kibiców powracających z rozgrywek piłkarskich i zakłócających porządek.
W stosunku do osób naruszających porządek i zachowujących się niezgodnie z powszechnie przyjętymi normami stosowane będą sankcje karne.

Pozdrawiam
Burmistrz Kałuszyna
Marian Soszyński

Dodatkowe informacje