Mała książka - Wielki Człowiek edycja 2020-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Mała książka - Wielki człowiek"

Witamy braci Antoniego i Cezarego w projekcie Mała książka - Wielki człowiek, którzy odebrali Wyprawkę Małego Czytelnika, wypożyczyli ksiązki i przykleili pierwsze naklejki na Karcie Małego Czytelnika.

Na zdjęciu bracia trzymający wyprawki małego czytelnika

18 maja 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Przedstawiamy Dominikę naszą nową czytelniczkę i uczestniczkę projektu "Mała książka-Wielki człowiek". Gratulujemy i życzymy ciekawych przygód z książką.

Na zdjęciu dziewczynka trzyma w ręku wyprawkę małego czytelnika 

17 maja 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Mimo  panującej pandemii trwa akcja "Mała książka - Wielki człowiek". Najmłodsi czytelnicy chętnie i regularnie odwiedzają naszą bibliotekę wypożyczając książki i zbierając naklejki. Hania z pasją kontynuuje swą czytelniczą przygodę. Właśnie zebrała 10 naklejek za wypożyczenie kolejnych książek. W nagrodę otrzymała Dyplom i kostkę do gry. Gratulujemy. Przypominamy, że  jesteśmy już otwarci. Projekt "Mała książka - Wielki człowiek" nadal trwa. Mamy jeszcze kilka Wyprawek Czytelniczych do rozdania. Zachęcamy rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do odwiedzenia naszej biblioteki i odebrania pakietu startowego.

Na zdjęciu dziewczynka w bibliotece trzyma w ręku dyplom małego czytelnika

5 maja 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Oto FILIP - nasz mały czytelnik, który w  niespełna trzy miesiące zebrał 10 naklejek w ramach kampanii "Mała książka -  wielki człowiek"  i odebrał dziś Dyplom, kostkę do gry i naklejkę Super czytelnik. Gratulujemy i życzymy wielu niezapomnianych przygód z książką.

Na zdjęciu chłopiec w bibliotece trzyma w ręku dyplom małego czytelnika

12 kwietnia 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Bracia Filip i Miłosz odebrali dziś dyplomy z projektu „Mała książka - Wielki człowiek”. Drodzy rodzice jesteście wspaniali, a miłość do książek przekazana Waszym dzieciom zaowocuje w przyszłości. Gratulujemy. Przypominamy o projekcie "Mała książka - Wielki człowiek". Serdecznie zapraszamy wszystkich małych czytelników w wieku od 3 do 6 lat do biblioteki po swoją czytelniczą wyprawkę.

Na zdjęciu Miłosz i Filip w Bibliotece trzymają w rękach dyplom małego czytelnika

24 lutego 2021