Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiścić w terminie:
I rata- do 16.03 ( styczeń, luty, marzec)
II rata- do 15.05 ( kwiecień, maj, czerwiec)
III rata- do 15.09 ( lipiec, sierpień, wrzesień )
IV rata- do 16.11 ( październik, listopad, grudzień )