plakat

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiścić w terminie:

 

I rata- do 16.03 ( styczeń, luty, marzec)

II rata- do 15.05 ( kwiecień, maj, czerwiec)

III rata- do 15.09 ( lipiec, sierpień, wrzesień )

IV rata- do 16.11 ( październik, listopad, grudzień )