Za nami XX sesja Rady Miejskiej w Kałuszynie, podczas której podsumowaliśmy miniony rok pracy samorządu. W dniu, 23 czerwca 2026 r., Radni przyznali Burmistrzowi absolutorium i wotum zaufania za działania podejmowane w 2025 roku.
Udzielenie absolutorium i wotum zaufania poprzedziło rozpatrzenie raportu o stanie Gminy Kałuszyn za 2025 rok przedstawionego przez Zastępce Burmistrza Henrykę Sęktas. Skarbnik Gminy Maria Bugno przedstawiła pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej odnośnie wykonania budżetu gminy za rok 2025.
Wynik głosowania to znak dobrej współpracy Burmistrza, radnych, sołtysów, kierowników jednostek organizacyjnych gminy i pracowników Urzędu – współpracy, która przynosi realne korzyści mieszkańcom.
Pan Burmistrz Arkadiusz Czyżewski podziękował wszystkim pracownikom Urzędu na czele z Zastępcą Burmistrza i Panią Skarbnik, pracownikom jednostek organizacyjnych a także Państwu Radnym, Sołtysom. Podkreślił, że wszyscy pracujemy na rzecz rozwoju naszej gminy i zachęcał do dalszej współpracy.




